Up

Cafe & Restaurant Design

Ürün Kodu : EHBN9A

Sizlerin ihtiyacına özel tasarımlarımızı, mobilyalarımızı ve aksesuarlarımızı inceleyin. Cafe ve Restaurantlarınızdaki ferahlığı ve samimiyeti bizimle yakalayın.

  • Hizmet : Cafe & Restaurant Tasarım Çalışmaları
  • Proje Kapsamı : Mobilya ve Aksesuar Modüler Tasarımı

Modern mimari dokusu ve yeşil alanlarıyla,  kapalı alanda bile günün her saatinin keyfini çıkartmanızı sağlayan Mix Kayseri, ziyaretçilerine kapalı alan konforunu ve açık alan ferahlığını aynı anda yaşatıyor. Kendini sürekli yenileyen kültür-sanat, eğlence ve iş dünyasını;  aynı zamanda turizmin gözde beldesi Kapadokya ve Erciyes ‘e gelen yerli ve yabancı ziyaretçilerini ; doğa ile içi içe ,ayrıcalıklı bir ortamda bir araya getiriyor.

Mix Kayseri Yaşam Merkezi,  tüm alanlarda farklı tecrübe yaşatmak üzere kurgulanan mimarisi ;ağaçlandırılmış açık alandaki mekanlarda geçirilen keyifli saatleri , ulusal- uluslararası zincir cafe ve restoranları ile  sağlıklı yaşam, çocuk eğlence alanları ve hizmet noktalarını tek çatı altında toplayarak; ziyaretçilerine, spor ve eğlenceyi iç içe geçiren bir yaşam tarzını   sunan , modern kent hayatının en yeni ve en canlı buluşma noktasıdır.

CarrefourSA’nın gurme market konsepti olan CarrefourSA Gurme’nin yanı sıra; Mc Cafe’si ve drive tour konsepti ile yaşam merkezinde yer alan Mc Donald’s, Kayseri’de en yeni ve  en büyük m2’ye  sahip mağazası ile Starbucks, Anadolu’daki ilk cafe/restoranı ile Lunchbox ve yeni cadde konsepti ile Simit Sarayı  ilkler arasında yer alıyor...

Exclusive Gym tarafından işletilen spor merkezi  Erciyes Manzaralı koşu parkuru ile sağlıklı yaşamdan vazgeçemeyenlere en kaliteli hizmeti sunuyor.

Çocukların keyifli vakit geçirebilecekleri fırsatlar sunan Gymboree ise ;
çok özel interactive programları , oyun ve sanat eğitimleri ile çocuk gelişimine  değer katıyor..

Mix Kayseri Yaşam Merkezin’de yer alan seçkin markalar arasında; Çemen’s Gurme, Çemen’s Mutfak, Vanilin Chocolate,Tiko Burger&Steak, Kaija gibi restoran ve cafeler bulunuyor. Ayrıca Via Store, Watsons, In Love, Autowash, Merter Kuru Temizleme, Harribo, Petit Bouquet de farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek markalar arasında yer alıyor.

Mix Kayseri Yaşam Merkezi yılın her döneminde sosyal yaşama keyif katacak etkinlikleri ile ;  keşfetmeye ve farklılıklara açık, sağlıklı yaşamı önemseyen ,tüm ziyaretçilerini bekliyor.