Up

Kurumsal

1997 yılında kurulan Sefes, sizlere mobilya ve özel çözümler alanında hizmet vermektedir. Alanında uzman olduğumuz bu sektörde sizler için daha kaliteli ve özel çözümlemelerimiz ile gurur duymaktayız.

Sefes Mobilya her geçen gün büyüyen ivmesiyle uluslararası pazarda ülkemizi ve Kayseri'yi temsil etmeye devam etmektedir.

Onlarca  uzmanlığını göstermeyi başarmış Sefes Mobilya  firması, sizler için araştırıyor, tasarlıyor ve üretmeye devam ediyor. 10'den fazla uluslar arası firmaya üretim yapan Sefes Mobilya ürünlerini yüzlerce mekanda görebilirsiniz.

 

  • Kreatif Tasarım

  • Özel Üretim

  • Mutlu Müşteri

SEFES ismi nereden geliyor ?

SEFES = Seyit + Efe + Semiha, yani kurucuların 3 çocuğunun isminden oluşuyor şirket ismimiz ve markamız. Bugün yaklaşık 45 personelle ailemiz daha da büyüdü. Öyle bir aileyiz ki, ürünlerimizin isimleri  çalışanlarımızın çocuklarına veya eşlerine ait: Zeynep, Yasemin, Meral, Sinem, Sultan gibi...

Nasıl başladık ?

Amatör olarak topladığımız Türk el halı ve kilimlerinin satışı için 1997’de şirketimizi kurduk ve 2002 yılına kadar bünyemizdeki halı ve kilimleri ihraç ettik. 2003 yılında ise sandalye üretimine başladık. 2004 yılında ürünlerimize metal ve döşeme karyolayı da dahil ettik ve bugün metal ve ahşap sandalye ile birlikte metal ve döşeme karyola da üretiyoruz ve ağırlıklı olarak ihraç ediyoruz. 2006 yılından beri restoran ve oteller için projelerinizde çözüm ortağı oluyoruz.

Bizi Tercih Eden Lider Markalar