Up

Kurumsal

2000 yılında kurulan Sefes Mobilya, sizlere mobilya ve ev donanımları alanında hizmet vermektedir. Alanında uzman olduğumuz bu sektörlerde sizler için daha kaliteli ve özel çözümlemelerimiz ile gurur duymaktayız. Sefes Mobilya her geçen gün büyüyen ivmesiyle uluslararası pazarda ülkemizi ve Kayseri'yi temsil etmeye devam etmektedir.

Onlarca sektörde uzmanlığını göstermeye devam eden Sefes Mobilya ve Ev Donanımları firması, sizler için araştırıyor, tasarlıyor ve üretmeye devam ediyor. 1000'den fazla uluslarası firmaya üretim yapan Sefes Mobilya ürülerini yüzlerce mekanda görebilirsiniz.

  • Kreatif Tasarım

  • Özel Üretim

  • Mutlu Müşteri

Onlarca sektörde uzmanlığını göstermeye devam eden Sefes Mobilya ve Ev Donanımları firması, sizler için araştırıyor, tasarlıyor ve üretmeye devam ediyor. 1000'den fazla uluslarası firmaya üretim yapan Sefes Mobilya ürülerini yüzlerce mekanda görebilirsiniz.Onlarca sektörde uzmanlığını göstermeye devam eden Sefes Mobilya ve Ev Donanımları firması, sizler için araştırıyor, tasarlıyor ve üretmeye devam ediyor. 1000'den fazla uluslarası firmaya üretim yapan Sefes Mobilya ürülerini yüzlerce mekanda görebilirsiniz.

2000 yılında kurulan Sefes Mobilya, sizlere mobilya ve ev donanımları alanında hizmet vermektedir. Alanında uzman olduğumuz bu sektörlerde sizler için daha kaliteli ve özel çözümlemelerimiz ile gurur duymaktayız. Sefes Mobilya her geçen gün büyüyen ivmesiyle uluslararası pazarda ülkemizi ve Kayseri'yi temsil etmeye devam etmektedir. 200 yılında kurulan Sefes Mobilya, sizlere mobilya ve ev donanımları alanında hizmet vermektedir. Alanında uzman olduğumuz bu sektörlerde sizler için daha kaliteli ve özel çözümlemelerimiz ile gurur duymaktayız. Sefes Mobilya her geçen gün büyüyen ivmesiyle uluslararası pazarda ülkemizi ve Kayseri'yi temsil etmeye devam etmektedir.

Bizi Tercih Eden Lider Markalar